חימום תת רצפתי חשמלי מחירים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בתוך 24 שעות או התקשרו:
054-6396651

חדשות ועדכונים

כל אחד מעוניין להתייעל ולשפר את איכות חייו. אם בעבר אנשים הסתפקו באמצעים נקודתיים לחימום הבית, נכון להיום רבים מהם בוחרים באחת מאותן שיטות חימום יעילות וחסכוניות, חימום תת רצפתי חשמלי. מערכת זו שאינה מצריכה בזבוז של זמן ואנרגיה היא אחת המערכות היעילות ביותר לחימום הבית בעונת החורף.

מערכת חימום תת רצפתי חשמלי או בעזרת מחממי מים היא מערכת שמיועדת למטרת חימום כל חלקי הבית או העסק באופן אחיד. מערכת זו  מותקנת לאחר ביצוע בדיקת איטום של הבית על ידי קבלן איטום. כיוון שמערכת זו מותקנת מתחת לרצפה היתרון המרכזי שלה הוא שהאוויר עולה מהרצפה לכיוון מעלה באופן אחיד והחום נשמר לאורך כל זמן פעילות המערכת. יש סוגים שונים של מערכות חימום וכל אחד צריך לקבל החלטה באשר לאותה מערכת חימום שמתאימה לצרכיו וזאת לאחר בחינת היתרונות אל מול החסרונות של כל מערכת והשוואת מחירים. נכון להיום רוב האנשים בוחרים בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי חשמלי וזאת משום שמערכת זו יעילה במידה שווה למערכת הצינורות החמים והשליטה בה קלה יותר. התקנת המערכת תמיד תיעשה על ידי מתקין מקצועי והשליטה במערכת היא באמצעות אפליקציה מיוחדת אותה מתקינים בסמארטפון.

חימום תת רצפתי חשמלי מחירים

טווח מחירים של מערכת חימום תת רצפתי חשמלי הינו רחב, ומורכב מכמה אלמנטים – סוג המערכת אותה תבחרו, עלות ההתקנה של המערכת בביתכם או בעסק, העלות השוטפת של השימוש במערכת אשר תלוי בצריכת החשמל.   

לפרטים נוספים והשוואת מחירים של חימום תת רצפתי חשמלי צרו קשר עם חברת רייקם, חברה מנוסה וותיקה בתחום.